o projektu

Láká vás adrenalin, máte-li rádi vzrušující zážitky a rádi zkoušíte nové věci? Už jste znuděni těmi věčnými lety balónem, tandemovými seskoky, potápěčskými kursy a stále stejnými nočními šifrovačkami? Bungee jumping, zorbing a Kieneovu houpačku byste dali maximálně jako dárek mamince k padesátinám? Soudíte, že bagrování, jízda s hovnocucem nebo den s jednotkou rychlého nasazení je zábava pro přerostlé děti? Máte dávno prolezlé všecky české lanáče a odlovené všecky pětihvězdičkové geokešky?

Zkrátka už nevíte, co více?

Právě pro vás jsme na rok 2011 připravili novou Hru na klíč, zvanou Matrix: The Game. Hru pro opravdu náročné klienty. Dynamický tým proaktivních špičkově proškolených instruktorů spolu nejmodernějším materiálovým vybavením vám zajistil exkluzivní zážitek, na který budete vzpomínat celý život.

Hra proběhla 9.–10.4.2011 a účastnilo se jí 892 lidí v 184 týmech.


CRS Provozovatelem projektu Matrix: The Game je firma Celoplošné Rekreační Služby s.r.o. (CRS). CRS je market leaderem v oblasti tzv. her na klíč – vysoce personalizovaných zábavních a adrenalinových programů pro opravdové dobrodruhy. Naším krédem je především individuální přístup k zákazníkům. Jsme přesvědčeni, že každý člověk je jedinečný, a proto každou Hru tvoříme od základů podle požadavků a schopností klienta. Není pro nás nic nemožné a jsme připraveni vyjít vstříc těm nejnáročnějším přáním.