Přátelství

Odvaha

Dobrodružství

Velký vůz

je sdružení, které pořádá zážitkové akce pro ty, co se nebojí vnímat svět trochu jinak. Pojďte to s námi taky zkusit!

O nás | Plánované akce | Historie

Odhalení aneb kdo je tajemná asistentka Ducha Vánoc?

07.11.2016 | Autor: Filip

Lucka Zdráhalová se do přípravy městské charitativní hry Putování Prahou za Duchem Vánoc zapojila před 3 lety úplnou náhodou. To se tak jednou na podzim cestou z divadelní zkoušky spolku Viníci zmínila před Oldřiškou a Filipem Kábrtovými, že oplývá volnými večery a dostatkem času. A ještě ten večer byla zavlečena na týmovku (setkání organizátorů) ke 4. ročníku Ducha Vánoc a hned jí byla svěřena oblíbená role asistentky Ducha Vánoc.

Od té doby má sice od podzimu do adventu času o něco méně, ale zato žije šťastný a spokojený život :) ! Co vůbec asistentka Ducha Vánoc dělá? Co jí na tom baví? Má nějaké novinky od Ducha Vánoc?

Co jako asistentka Ducha děláš?

Komunikuji s Duchem a předávám jeho návrhy a nápady našemu týmu.

Máš hodně práce?

Řekla bych, že nejvíce práce mám na přelomu dnů mezi pátkem a sobotou, kdy má začít putování, protože to se začínají týmy odhlašovat a já nedělám nic jiného než odepisuji na sms, e-maily nebo telefonuji a přijímán nejrozličnější omluvy, proč ten či onen nemůže dorazit.

 

 

 

 

 

Co tě baví na asistování Duchovi?

Jsem Duchovi vděčná, že mi dal možnost podílet se na přípravě akce, která potěší účastníky a některým vyloudí i úsměv na tváři a pocit dobře prožitého dne. A navíc ráda poznávám lidi.

 

 

 

 

 

 

Co jinak děláš? 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Máš nějaké zprávy od Ducha?

Jistě! Pozor, pozor, přihlašování týmů do 6. ročníku Putování Prahou za Duchem Vánoc je ve čtvrtek 10. 11. ve 12:13!!! Vlastní Duch Vánoc se bude konat v sobotu 10. 12. 2016! Více na www.velkyvuz.cz/duchvanoc

 

 
Velký vůz, z. s.
e-mail: kancelar@velkyvuz.cz