Přátelství

Odvaha

Dobrodružství

Velký vůz

je sdružení, které pořádá zážitkové akce pro ty, co se nebojí vnímat svět trochu jinak. Pojďte to s námi taky zkusit!

O nás | Plánované akce | Historie

Foť Sloup

« Zpět k akcím
Tato akce již proběhla.
Akce:
Foť Sloup
Zahájení:
25.9.2014 17:00
Ukončení:
28.9.2014 16:00
Cena:
2890,- Kč
Rubrika:
Pořadatel:
Velký Vůz, z.s.
Telefon:
777 764 191 (Petra), 774 999 066 (Ondra)
fotovikend2014@gmail.com
Aktualizace:
21.6.2014
Místo konání:
Sloup v Čechách
Adresa:
Sloup v Čechách, Česká republika
sloupy3

Rád/a fotíš? Nebo chceš začít? Máš nový foťák a nevíš co s ním? Chceš se potkat s jinými fotografy? Tak tohle Tě bude zajímat.

Po úspěšné akci Foť Kůl přinášíme Foť Sloup. Foť Sloup je zážitkový fotografický kurz. Foť Sloup, to je především nadšení a radost z fotografování. Je to setkávání a diskuze. Pomocí různých cvičení, trochy teorie a hlavně pomocí diskuze a zpětné vazby budeme zlepšovat své fotografie po technické i výrazové stránce.

Kurz je pro začátečníky, ale věříme, že ani mírně pokročilí fotografové se nebudou nudit. Vítání jsou tedy noví nadšení fotografové začátečníci, stejně jako účastníci minulého ročníku a mírně pokročilí fotografové.

Těšíme se na vás!

Jíťa Zowadová, Ondra Vošta, Petra Mróža Zimermanová a Jiří Tashi Vondráček

Přihlašujte se zde

Rychlé odpovědi (na dotazy, které Tě možná napadnou)

  • Od kdy do kdy a mohu přijet/odjet později/dříve? Kurz probíhá od čtvrtečního večera do nedělího odpoledne. Rádi bychom, aby jste si užili celý kurz a nepřijížděli později či neodjížděli dříve.
  • Co je v ceně? V ceně je zahrnuto ubytování, strava a program, není zahrnuta doprava na a z akce. Akce je nezisková, pokud se ti cena nezdá, na vyžádání můžeme poslat rozpočet.
  • Jaký potřebuju foťák? Nemám zrcadlovku, vadí? Kurz je určen pro focení digitálním fotoaparátem. Není třeba mít zrcadlovku, nicméně mobil není na kurz vhodný fotografický nástroj.
  • Jaký bude program? Během programu budeme hlavně hodně fotit a fotografie komentovat. Budeme se zabývat expozicí (trojúhelník čas/clona/iso, histogram, …), dále kompozicí a myšlenkou fotografie a lehce se také dotkneme úpravy fotografií v počítači. Méně už budeme řešit megapixely, chromatickou aberaci, Canon/Nikon/Sony a podobná témata. Budeme si hrát a rádi bychom, aby to byla zábava.
  • Má cenu se na akci přihlásit, když jsem byl/a na Foť Kůl? / Má cenu se přihlásit, když jsem na Foť Kůl nebyl/a? Určitě! Kurz je koncipován pro začátečníky, nicméně teorie bude málo a budeme se zabývat hlavně vašimi fotografiemi a diskutovat o nich.
  • Jaké jsou storno podmínky? Účastnický poplatek nevracíme. Ve výjimečných případech bude řešeno individuálně.
  • Bude se probírat víc technická nebo estetická stránka? To záleží na Tobě. Hodláme se zabývat obojím, ale bude to o tvých dotazech a tvých fotkách. Když položíš technický dotaz, dostane se ti na něj odpovědi, když budeme mít pocit, že by tvé fotce prospěla změna kompozice, řekneme ti to.
  • Mám další dotazy, kam se mám obrátit? Email: fotovikend2014@gmail.com, Telefon: 777 764 191 (Petra), 774 999 066 (Ondra)
 
Velký vůz, z. s.
tel: 728 338 285 (Zuzka) | e-mail: kancelar@velkyvuz.cz