Přátelství

Odvaha

Dobrodružství

Velký vůz

je sdružení, které pořádá zážitkové akce pro ty, co se nebojí vnímat svět trochu jinak. Pojďte to s námi taky zkusit!

O nás | Plánované akce | Historie

Kočovné divadlo

« Zpět k akcím
Tato akce již proběhla.
Akce:
Kočovné divadlo
Zahájení:
29.6.2017
Ukončení:
9.7.2017
Rubrika:
Aktualizace:
22.3.2017
opona

Kočovné divadlo je několik zážitkových akcí spojených do jedné: od tvůrčího psaní, z něhož vznikne scénář představení, přes “hereckou nalejvárnu”, tvorbu kulis a kostýmů, náročné zkoušení až k adrenalinovému zážitku premiéry… a také boj o zapamatování textu, každodenní pochod od vesnice k městu po zajímavých cestách, improvizace při stavění scény, velká radost ze smíchu a potlesku diváků…

Letní divadelní putování je otevřeno všem bez ohledu na věk či herecké zkušenosti.

Před vlastním kočováním, které letos povede krajem Strakonicka jsou dva přípravné víkendy (22. – 23.4.2017 a 17. – 18.6.2017) v Praze – pokud se chceš zapojit do představení, je potřeba být na obou.

První víkend je seznamovací: budeme si hodně hrát, zkoušet co všechno umíme svým tělem vyjádřit, vybereme si žánr hry, vymyslíme příběh. O druhém víkendu jej budeme rozvíjet, rozdělíme si role, napíšeme hrubou kostru scénickáho scénáře.

29.6.2017 se sjedeme na místě, kde bude naše kočování začínat  a během prvních tří dnů nazkoušíme hru na jevišti.  V neděli odehrajeme premiéru a pak nás každý další den čeká představení v jiné vesnici nebo městě.  Tradičním zakončením naší „divadelní sezóny“ je pak podzimní derniéra v Praze.

V ceně kurzu jsou zahrnuty náklady na organizační zajištění akce  – ubytování (ve vlastních  spacácích),  pronájem prostor,  materiál,  propagace.  Organizátoři vám každý den připraví chutnou a zdravou snídani.  Ostatní stravování a cestovné není v ceně akce.

Přihlašte se na Kočovné divadlo

 
Velký vůz, z. s.
e-mail: kancelar@velkyvuz.cz