Přátelství

Odvaha

Dobrodružství

Velký vůz

je sdružení, které pořádá zážitkové akce pro ty, co se nebojí vnímat svět trochu jinak. Pojďte to s námi taky zkusit!

O nás | Plánované akce | Historie

Kočovné divadlo

« Zpět k akcím
Tato akce již proběhla.
Akce:
Kočovné divadlo
Zahájení:
28.6.2018 10:00
Ukončení:
8.7.2018 11:00
Cena:
1500
Rubrika:
Pořadatel:
Velký Vůz, z.s.
Aktualizace:
13.3.2018
Místo konání:
Praha a zbytek ČR
plakatos.indd

Kočovné divadlo je několik zážitkových akcí spojených do jedné: od tvůrčího psaní, z něhož vznikne scénář představení, přes “hereckou nalejvárnu”, tvorbu kulis a kostýmů, náročné zkoušení až k adrenalinovému zážitku premiéry… a také boj o zapamatování textu, každodenní pochod od vesnice k městu po zajímavých cestách, improvizace při stavění scény, velká radost ze smíchu a potlesku diváků…

Letní divadelní putování je otevřeno všem bez ohledu na věk či herecké zkušenosti.

Před vlastním kočováním, jsou dva přípravné víkendy (koncem dubna a v průběhu června) v Praze –  pokud se chceš zapojit do představení, je potřeba být na obou.

První víkend je seznamovací: budeme si hodně hrát, zkoušet co všechno umíme slovem, hlasem i tělem vyjádřit, vymyslíme příběh a hrubou kostru scénického scénáře a rozdělíme role.

O druhém víkendu budeme jednotlivé scény společně tvořit a rozehrávat. Budeme zkoušet, co funguje a nefunguje, budeme nadšeně vymýšlet a zběsile škrtat.

28.6.2018 se sjedeme na místě, kde bude naše kočování začínat a během prvních čtyř dnů nazkoušíme hru na jevišti.  V neděli odehrajeme premiéru a pak nás každý další den čeká představení v jiné vesnici nebo městě. Čeká nás putování, objevování krás po cestě, společné zážitky. Tradičním zakončením naší „divadelní sezóny“ je pak podzimní derniéra v Praze.

V ceně kurzu jsou zahrnuty náklady na organizační zajištění akce  - ubytování (ve vlastních spacácích), pronájem prostor, materiál, propagace, náklady na převoz materiálu. Organizátoři vám také každý den připraví chutnou snídani. Ostatní stravování a cestovné není v ceně akce.

Těšíme se na Tebe

Kamila, Honza a Michal

Na akci se přihlašuj zde

 
Velký vůz, z. s.
tel: 728 338 285 (Zuzka) | e-mail: kancelar@velkyvuz.cz