Přátelství

Odvaha

Dobrodružství

Velký vůz

je sdružení, které pořádá zážitkové akce pro ty, co se nebojí vnímat svět trochu jinak. Pojďte to s námi taky zkusit!

O nás | Plánované akce | Historie

Kočovné divadlo

« Zpět k akcím
Tato akce již proběhla.
Akce:
Kočovné divadlo
Zahájení:
27.7.2023 19:00
Ukončení:
6.8.2023 10:00
Aktualizace:
16.2.2023

Kočovné divadlo

termín akce: 27.7. – 6.8. (čtvrtek odpol. až neděle ráno) + tři přípravné víkendy (6. – 7.5., 27. – 28.5., 24.-25.6.)

místo: Kutnohorsko, místa zkoušek – Nelahozeves               

Letní divadelní putování otevřené všem bez ohledu na věk či herecké zkušenosti!

Kočovné divadlo je několik zážitků v jednom: tvůrčího psaní, improvizace, tvorba kulis a kostýmů, hravé i náročné zkoušení až k adrenalinovému zážitku premiéry. A také každodenní putování od obce k obci po zajímavých cestách, poznávání míst a krajiny, stavění scény, každodenní, hraní velká radost ze smíchu a potlesku diváků…

Před vlastním kočováním, jsou tři přípravné víkendy v Nelahozevsi -  pokud se chceš zapojit do představení, je potřeba být na všech.

První víkend je seznamovací: budeme si hodně hrát, zkoušet co všechno umíme slovem, hlasem i tělem vyjádřit, vymyslíme příběh a hrubou kostru scénického scénáře a rozdělíme role.

O druhém víkendu dopracujeme kostru scénáře a budeme jednotlivé scény společně tvořit a rozehrávat. Budeme zkoušet, co funguje a nefunguje, budeme nadšeně vymýšlet a zběsile škrtat. V tvoření scén budeme pokračovat i třetí víkend.

27.7.2023 se sjedeme na místě, kde bude naše kočování začínat (Kutná Hora) a během prvních čtyř dnů dopilujeme hru na jevišti. 30.7. je premiéra a pak následuje každý další den představení v jiné vesnici nebo městě. Čeká nás putování (každý den cca 10 – 15 km), objevování krás po cestě, společné zážitky. Některou podzimní sobotu se pak sejdeme na oprášení představení a derniéru v Praze.

V ceně jsou zahrnuty náklady na organizační zajištění akce  – ubytování (ve vlastních  spacácích), pronájem prostor, materiál, propagace, náklady na převoz materiálu a snídaně. Ostatní stravování a cestovné není v ceně akce.

Těšíme se na Tebe

Kamila a Honza

Pokud máš zájem, napiš na k.jamila@seznam.cz, pošleme další detaily.

 
Velký vůz, z. s.
e-mail: kancelar@velkyvuz.cz