Přátelství

Odvaha

Dobrodružství

Velký vůz

je sdružení, které pořádá zážitkové akce pro ty, co se nebojí vnímat svět trochu jinak. Pojďte to s námi taky zkusit!

O nás | Plánované akce | Historie

Výlet v tichu

« Zpět k akcím
Tato akce již proběhla.
Akce:
Výlet v tichu
Zahájení:
28.11.2021 08:00
Ukončení:
28.11.2021 21:00
Aktualizace:
29.10.2021

Výlet v tichu.
Neděle 28. listopadu 2021
Tradiční akce, na které se jde, tu a tam proběhnou nějaké drobné hříčky. Po celou dobu se mlčí. Pokud se na výchozí místo jede společně, tak i v dopravních prostředcích, po celou dobu vlastního putování až do příchodu do cíle výletu. Teprve tam se může promluvit.
Letos se vydáme z Lužné u Rakovníka do Kounova. Přes bývalé hradiště Louštín, Krušovice, Hředle, zříceninu hradu Džbán a tajemné kamenné kounovské hrady. Celkem něco málo přes 20 km. Nebudeme se stavět v žádné restauraci, bude ale čas na vlastní jídlo a pití. S sebou turistickou obuv a oblečení, baterku (optimálně čelovku), propisku a nějaký papír.
Sraz bude po příjezdu vlaku z Kladna na nádraží v Lužné u Rakovníka. Optimální spojení z Prahy je z Masarykova nádraží vlakem v 8,02, v Kladně, kde tento vlak končí, přestoupit na vlak v 8,46, který přijíždí do Lužné v 9,32.
Z Kounova jede vlak v 18,17 do Rakovníka. Zde lze počkat na přímý vlak do Prahy, nebo jet do Prahy s přestupem přes Beroun. Vždy budete v Praze (Masarykovo či Hlavní nádraží) krátce po 20.50.
Zájemci, prosím vyplňte přihlášku na https://1url.cz/bMYnH. Přihlášeným ještě pošlu potvrzení.
Těší se
Wawi

 
Velký vůz, z. s.
e-mail: kancelar@velkyvuz.cz